Fotoimpress » Fotografia slubna Hania i Marek Majchrzak

Dlaczego MY :) ?

fotograf ślubnyPINIMAGE

Szczęśliwa 13-stka powodów, dlaczego WARTO z nami współpracować 🙂

1. PEWNOŚĆ – jesteśmy legalnie działającą firmą, nasze zdjęcia zostały docenione nie tylko w Polsce, ale również w konkursach organizowanych przez prestiżowe międzynarodowe organizacje: AGWPJA (Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Association), ISPWP (International Society of Professional Wedding Photographers) oraz Fearless Photographers, skupiających najlepszych fotoreporterów ślubnych.

2. JAKOŚĆ – potwierdzona zadowoleniem Naszych Klientów oraz doceniona w krajowych i międzynarodowych konkursach fotograficznych.

3. DOŚWIADCZENIE – fotografią profesjonalnie zajmujemy się od przełomu 2007 i 2008 roku.

4. PROFESJONALIZM – fotografujemy przy użyciu profesjonalnych systemów cyfrowych Canon (body pełnoklatkowe, lampy błyskowe, obiektywy stało- i zmienno-ogniskowe z jasnym światłem – żaden ciemny kościół nie jest nam straszny 🙂

5. BEZPIECZEŃSTWO – zawsze posiadamy ze sobą dodatkowy sprzęt fotograficzny oraz dodatkowe karty pamięci, co daje Wam gwarancję, że nie umknie żadna ważna chwila. Wykonane zdjęcia przechowujemy w kilku różnych miejscach, nawet w przypadku awarii dysku (tfu, tfu!) – Wasza fotograficzna pamiątka nie zginie!

6. EMPATIA:

  • ŚLUB –  sami stanęliśmy na ślubnym kobiercu – i to dwukrotnie 🙂 ! Za nami ślub cywilny w Las Vegas, USA w 2006 r. i kościelny w Polsce w 2007r. – dlatego dokładnie wiemy jakie emocje towarzyszą Wam i Waszym bliskim, wiemy na co szczególnie zwrócić uwagę i chętnie udzielimy Wam cennych wskazówek.
  • FOTOGRAFIA DZIECIĘCA – jesteśmy rodzicami dwóch cudownych dziewczynek i kilka lat praktyki za nami w tym temacie 😉 dlatego podczas fotografowania dzieci wiemy, jak przełamać pierwsze lody z małymi psotnikami i zrobić im wyjątkowe zdjęcia 🙂
  • FOTOGRAFIA BIZNESOWA – mamy firmę, dlatego rozumiemy, co dla właściciela firmy jest istotne w fotografii firmowej, wizerunkowej, czy podczas różnego rodzaju eventów

7. STAWIAMY NA JAKOŚĆ, A NIE NA ILOŚĆ – w ciągu roku jesteśmy w stanie wykonać ograniczoną liczbę reportaży i sesji. Dzięki temu nie czujemy zmęczenia w tym temacie  – nasze spojrzenie  jest zawsze świeże, a nasze głowy są pełne pomysłów 🙂 .

8. OSOBISTA WSPÓŁPRACA – zdjęcia wykonujemy zawsze osobiście (w pojedynkę lub w duecie), NIE zlecamy ich podwykonawcom.

9. DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY – Nasza praca nie kończy się na dniu Waszego ślubu czy na sesji plenerowej – każde zdjęcie wyselekcjonowane przez nas lub przez Was, jest bez wyjątku poddawane autorskiej obróbce graficznej (korekta ekspozycji, nasycenia, barw, kontrastu, delikatny retusz twarzy itp.). Fotografie  najładniej prezentują się umieszczone w odpowiedniej oprawie – na najwyższej jakości odbitkach, w fotoalbumie lub w fotoksiażce. Dla Naszych Klientów oferujemy autorskie projekty pięknych fotoalbumów i fotoksiążek.

10. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA – pakiety przedstawione w ofercie nie są “sztywne” i mogą zostać dopasowane do Waszych możliwości, potrzeb i oczekiwań.

11. NATURALNOŚĆ I DYSKRECJA – nie reżyserujemy, ale opowiadamy naszymi fotografiami historię taką, jaka była. Na ślubie czy innych uroczystościach rodzinnych bądź eventach biznesowych, pomimo reportażowego stylu naszej pracy, na Waszą prośbę oczywiście chętnie wykonamy zdjęcia grupowe.

12. MOBILNOŚĆ – na stałe mieszamy w Kościanie (woj.wielkopolskie), ale zdjęcia wykonujemy na terenie całej Polski. Z przyjemnością podejmiemy się fotografowania również za granicą – mam doświadczenie w zagranicznych sesjach plenerowych.

13. PŁATNOŚCI ROZŁOŻONE NA DWIE BĄDŹ TRZY RATY. Płatność może być dokonana gotówką lub przelewem, na życzenie wystawiamy fakturę vat.

…a poza tym jesteśmy fajni – chyba widać na zdjęciu 😀 ?