Filmowanie wesel to dodatek, który oferujemy razem z pakietem fotoreportażu ślubnego bądź osobno.

Uważamy, że fotografie ślubne są bardzo cenną pamiątką, do której można wracać często i z dużą łatwością. Aczkolwiek dla wielu Młodych Par film ślubny to równie cenna rzecz, dlatego mamy w swojej ofercie również filmowanie wesel. Teledysk ślubny, to jest to, co prezentujemy poniżej. Jednak w pełnej ofercie filmowego reportażu ślubnego otrzymujecie także dłuższy film, który w zależności od Waszych preferencji może trwać od ok.45 do nawet 120 minut.

Oferujemy filmowanie ślubów i wesel przez dwóch filmowców, a jeśli pogoda na to pozwoli, to są również ujęcia z drona. Filmujemy nowoczesnymi lustrzankami oraz profesjonalnymi aparatami bezlusterkowymi. Z naszymi kamerami towarzyszymy Wam od przygotowań, poprzez ceremonię zaślubin, aż do oczepin. Oczywiście są możliwe krótsze reportaże. Dla minimalistów i Młodych Par, które wolą przeznaczyć większy budżet na fotografię ślubną, a jednocześnie chciałyby mieć krótkie video ślubne -- mamy specjalną ofertę -- sam teledysk ślubny, który trwa ok.4-8 minut i jest złożony z najważniejszych momentów z Waszego Dnia.

Poniżej możecie zobaczyć teledyski weselne, które zostały przez nas wykonane w restauracji Biały Dwór, w Zamku Rydzyna oraz w restauracji Chata Karczowiska. 

Filmowanie wesel to nie jedyna usługa filmowa, jaką możemy Wam zaoferować. Wiemy, z jakim problemem borykają się Młode Pary myśląc nad tym, jaki wymyślić prezent na podziękowania dla rodziców. Podpowiadamy -- nic nie wywoła takiego wzruszenia na twarzach najbliższych Wam osób, jak stworzony przez nas i Was filmik -- teledysk, w którym pokażecie, za co pragniecie podziękować Waszym rodzicom. Zobaczcie poniżej!

Podziękowania rodzicom