Fotograf ślubny Kościan

Sesje plenerowe i śluby za granicą, a także fotoreportaże ślubne wykonane w różnych częściach Polski zajmują sporą część na naszym fotoblogu. Jednak dziś po raz pierwszy pokażemy Wam fotoreportaż ślubny zrealizowany w naszym rodzinnym mieście – Kościanie. Tak, tak – fotograf ślubny Kościan to My!

Z Panem Młodym Jarkiem znaliśmy już od czasów szkoły średniej, natomiast z Olą znaliśmy się “z widzenia” – mieszkała całkiem niedaleko nas. Na przygotowania przedślubne nie musieliśmy daleko jechać – wystarczyło podejść kilka kroków i już byliśmy w rodzinnym domu Panny Młodej. Przygotowania przebiegły sprawnie i w miłej atmosferze – Jarek ubierał się w swoim domu, a Ola w swoim. Jarek podjechał z bukietem ślubnym na niecałą godzinę przed ceremonią ślubną, odbyło się błogosławieństwo i wszyscy byli gotowi na wyjazd do kościoła.

Stara Warszawa to był samochód do ślubu wybrany przez Państwa Młodych i tym właśnie autem pojechali do kościoła pw. Pana Jezusa w Kościanie. Kościół ten jest całkiem dobry dla pracy fotografa – jest jasny, choć na pewno minusem jest to, że jest wąski w okolicach ołtarza. Ale fotograf ślubny Kościan da radę! Ceremonia ślubna była wypełniona pozytywną atmosferą, uśmiech Młodej Parze nie schodził z ust, w każdym razie nie było widać stresu na ich twarzach.

Sala na wesele Kościan

Chociaż Ola i Jarek ślubowali sobie miłość w pełni lata – w lipcu, to dzień był deszczowy. Sala weselna Nenufar w Kościanie była miejscem wesela. Tuż po przyjeździe na salę trzeba było szybko wchodzić do środka, bo bardzo padało. Podobno deszcz podczas wesela jest na szczęście i bogactwo w małżeństwie i tego się trzymajmy! Wesele w Nenufarze rozkręcał jeden z naszych ulubionych zespołów – rewelacyjny Grandi Band!

Jeśli zespół weselny, którego szukacie ma mieć super wokal (polskie i zagraniczne piosenki), swobodne i wciągające prowadzenie imprezy, różnorodne instrumenty – w tym saksofon (po prostu mistrzostwo w wykonaniu Daniela!) to zespół Grandi Band będzie najlepszym wyborem.

Teraz kilka słów o kościańskim Nenufarze. Magnoliowa sala bankietowa, na której odbyło się wesele, może pomieścić nawet 250 osób. U Oli i Jarka było znacznie mniej gości, ale dzięki temu wszyscy mieli dużo swobody na parkiecie. Państwo Młodzi wybrali ustawienie stołów w tzw. podkowę (znane też jako ustawienie w kształcie litery “U”), ale sala weselna Nenufar oferuje także okrągłe stoły na wesele, a dla osób zainteresowanych eventami biznesowymi czy szkoleniami – ustawienie stołów szkoleniowe lub kinowe. Właściciele na życzenie udostępniają też rzutnik multimedialny, flipchart i mikrofon bezprzewodowy.

Sala weselna Nenufar ma bezpośrednie wyjście na taras położony tuż nad wodą, a także jest w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Samo położenie Nenufaru jest bardzo urokliwe, gdyż sala na wesele jest częścią Pirackiego Parku Rozrywki Nenufar Club, do którego goście mają swobodny dostęp. Park ten jest pełen miniaturowych budowli z całego świata, placów zabaw dla dzieci oraz kanałów wodnych położonych wśród urokliwej zieleni. Miejsce wprost wymarzone na wesele!

Wiemy, że od jakiegoś czasu Nenufar Kościan oferuje także ślub cywilny w plenerze, ślub nad wodą. Jeszcze nie mieliśmy okazji, żeby wykonać fotoreportaż ślubny na ślubie cywilnym w Nenufarze, jako fotograf ślubny Kościan, tak że z niecierpliwością czekamy na takie zlecenie i z ogromną przyjemnością się go podejmiemy.

Taniec w chmurach na weselu

Wracając do wesela Oli i Jarka. Tuż po przyjeździe na salę odbyło się wszystko według tradycji – były życzenia i obiad weselny. Niemała atrakcja czekała na wszystkich podczas pierwszego tańca, gdyż Państwo Młodzi zaserwowali nam taniec w chmurach na weselu. Ahhh, pierwszy taniec w chmurach, to po prostu ciężki dym, który utrzymuje się tuż nad podłogą i sprawia wrażenie, jakby tańcząca para “płynęła” nad chmurami. Przepiękny widok! Ola i Jarek mieli przygotowany cudny układ taneczny, który w połączeniu z ciężkim dymem był niesamowicie efektowny!

Dodatkowo sala weselna Nenufar była profesjonalnie oświetlona ledami, co dawało niezwykle romantyczny klimat. Zabawa weselna była pełna atrakcji: zabawy rewelacyjnie prowadzone przez zespół Grandi Band, zapinanie kłódki miłości na mostku w parku Nenufar Club, tort z ciężkim dymem, a na koniec puszczone światełko do nieba w postaci balonów z ledami. Oj działo się, działo – zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Fotograf ślubny Kościan znajduje się w obszarze Waszych poszukiwań? Piszcie do nas w celu uzyskania informacji o pakietach, dostaniecie cennik fotografii ślubnej.