Hania i Marek

Fotografujemy Śluby

Fotograf na ślub Kościan

Jesteśmy parą prywatnie i zawodowo, naszą rodzinę tworzymy z dwoma ukochanymi córeczkami oraz kotką – puszystym ragdoll’em. Choć już dawno za nami szalone studenckie imprezy, to w sercu mamy nadal dwadzieścia-kilka lat. Aby nie tworzyć niepotrzebnych barier, to z „naszymi” Młodymi Parami jesteśmy zawsze na „ty” – będzie nam bardzo miło, jeśli również Wy będziecie się do nas zwracać po imieniu, już na etapie pierwszego kontaktu mailowego czy telefonicznego.

Wolny czas spędzamy z naszymi dziećmi, najczęściej na wspólnych wypadach na basen, do lasu, nad jezioro czy na kilkudniowe wyprawy w bliższe i dalsze zakątki Polski oraz Europy. Podróże to również nasza wielka pasja – mamy to szczęście, że możemy je łączyć razem z fotografią ślubną i filmowaniem. Lubimy ciepło, nie przepadamy się za zimą, ale co roku obowiązkowym punktem jest wyjazd na narty, które uwielbiamy.

Od rana koniecznie potrzebujemy dobrego cappuccino, wieczory chętnie spędzamy na oglądaniu pełnometrażowych thrillerów, sensacji lub dobrych seriali. Na naszych biurkach ciężko znaleźć wolną przestrzeń, ale podobno świadczy to o kreatywnym umyśle, więc tego się trzymajmy!

Dlaczego My?

Jesteśmy legalnie działającą firmą, którą wyróżnia indywidualne podejście do każdej pary. Nie traktujemy ślubów „taśmowo” – zdecydowaliśmy, że w ciągu danego roku będziemy w stanie współpracować tylko z piętnastoma Młodymi Parami. Dzięki temu będziemy w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi, która na przestrzeni ponad 11 lat jest potwierdzona przede wszystkim tym, co dla nas bezcenne – stuprocentowym zadowoleniem naszych Klientów.

Ponadto nasze zdjęcia zostały wielokrotnie doceniane na polskich i międzynarodowych konkursach fotografii ślubnej (organizowanych przez m.in. ISPWP, AG WPJA), a także mieliśmy zaszczyt brać udział w lokalnym „Projekcie PKS” w towarzystwie wielu świetnych fotografów-reportażystów, co było dla nas ogromnym wyróżnieniem. Oprócz fotografii ślubnej zajmujemy się też sesjami ciążowymi, rodzinnymi i dziecięcymi – od noworodków po nastolatków, a także reportażami z imprez okolicznościowych (chrzciny, komunie, jubileusze itp.). Aktywnie działamy również w obszarze fotografii biznesowej, wizerunkowej.

Jak pracujemy?

styl

Podczas współpracy z Parami Młodymi dbamy o każdy szczegół. Jeśli to możliwe, przed podpisaniem umowy spotykamy się osobiście, aby omówić szczegóły wesela, a jeśli nie, to wszelkie detale ustalamy drogą telefoniczną bądź mailową.

Często pełnimy dla naszych Klientów rolę doradcy ślubnego – wiemy, jakie to dla Was wielkie przeżycie i stres związany z przygotowaniami, dlatego z przyjemnością pomożemy Wam również w kwestiach niezwiązanych stricte z fotografią czy filmem ślubnym.

Możecie spytać nas o kwestie sali weselnej, zespołu czy DJa, samochodu do ślubu, animatorki dla dzieci, ślubnych trendów czy atrakcji weselnych – zrobimy co w naszej mocy i na co pozwala nam nasze wieloletnie doświadczenie, żeby Wam pomóc i doradzić najlepsze rozwiązania na najważniejszy dla Was dzień.

Podczas samego reportażu najważniejsze jest dla nas fotograficzne i filmowe opowiedzenie historii takiej, jaka była. Nie reżyserujemy, ale oczywiście dbamy o to, aby wśród pamiątkowych zdjęć znalazły się również pozowane zdjęcia z Waszymi bliskimi. Jesteśmy dyskretni, ale wiemy też, kiedy możemy podejść bliżej czy „wtopić się” w weselną zabawę, tak żeby złapać „flow” z Waszymi gośćmi.

Jako przerwę podczas wesela proponujemy wyjście na krótką sesję portretową w plenerze – naprawdę kilka, kilkanaście minut wystarczy, aby złapać Wasze niesamowite emocje, a dla Was przy okazji będzie to krótkie złapanie oddechu od szalonej zabawy!

Oczywiście dla chętnych Par wykonujemy też plenery ślubne innego dnia – od „standardowych” miejsc typu las, jezioro czy park, po ekstremalne opuszczone miejscówki (stara fabryka, ruiny) aż po sesje w dalszych miejscach w Polsce i za granicą.

Mamy spore doświadczenie w sesjach plenerowych we Włoszech i w Chorwacji, w swojej fotograficzno-filmowej karierze pracowaliśmy też na Rodos i na Teneryfie i z przyjemnością podejmiemy się zdjęć w każdym innym miejscu, jesteśmy chętni na nowe wyzwania!

Zdjęcia, które finalnie otrzymacie, są poddane obróbce graficznej, zapisane w formie plików JPG. Preferujemy styl obróbki z naturalnymi kolorami, tak aby zdjęcia, które otrzymacie, były ponadczasowe. W zależności od wybranej opcji – fotografie są przekazane także w formie odbitek 15×21 (lub 15×23) w pudełku, w formie cyfrowej fotoksiążki albo w postaci solidnego fotoalbumu.

To my osobiście zajmujemy się indywidualnym zaprojektowaniem dla Was fotoksiążki lub fotoalbumu, uwzględniając oczywiście Wasze potrzeby i uwagi. Macie również wpływ na montaż filmu – to Wy decydujecie, jaki będzie podkład muzyczny oraz jaka będzie docelowa długość filmu. W swojej ofercie mamy także fotoobrazy na płótnie, które codziennie będą przypominać Wam ten najpiękniejszy dzień.

Dodatkowo, w standardzie otrzymujecie od nas galerię internetową z Waszego ślubu (zabezpieczoną hasłem), tak żebyście mogli podzielić się ślubnymi wspomnieniami z Waszymi gośćmi.

nasze pary

Naszymi Klientami są Młode Pary, którym zależy na bardzo dobrej jakości pamiątce ślubnej, a także na osobistej współpracy w przyjaznej, luźnej atmosferze. Mimo tego, że ślub i wesele to podniosłe chwile, to staramy się, aby był między nami jak najmniejszy dystans, żebyście traktowali nas jak dobrych znajomych, którym pozwalacie przeżywać razem z Wami najpiękniejsze emocje i momenty z Waszego dnia. Wówczas najlepiej uda nam się ukazać prawdziwą historię, a Wy będziecie czuć się w naszej obecności swobodnie.

Przed Waszym ślubem będziemy starali spotkać się z Wami osobiście, aby poznać się bliżej. Świetną sprawą na przełamanie pierwszych fotograficznych „lodów” i oswojenie się z obiektywem jest sesja narzeczeńska. Jeśli jednak z powodu odległości zobaczymy się na żywo dopiero w dniu Waszego ślubu, to wcześniej spędzimy będziemy poznawać się wymieniając sporo maili albo rozmawiając na Skype lub telefonicznie. Pragniemy, aby każda nasza Młoda Para czuła się przy nas wyjątkowo, dlatego podczas naszej pracy dbamy o detale i rezerwujemy ograniczoną liczbę ślubów w danym roku.

Jeśli podobają Wam się nasze zdjęcia ślubne i już teraz czujecie, że znajdziemy wspólny język – szybko skontaktujcie się z nami i spytajcie o wolny termin oraz cenę.