Ślub cywilny we Włoszech

Choć wielokrotnie fotografowaliśmy ślub kościelny we Włoszech w Portovenere w kościółku nad brzegiem morza, to po raz pierwszy mieliśmy przyjemność sfotografować ślub cywilny w Portovenere. Greta i Kamil to para prawdziwie europejska para – pochodzą z Litwy i Polski, poznali się na zachodzie Europy, a postanowili pobrać na południu naszego kontynentu – w gorącej Italii! Organizacją ślubu cywilnego we Włoszech zajęły się oczywiście niezastąpione dziewczyny z 5 Events , a my zadbaliśmy o ponadczasową pamiątkę dla Młodej Pary – zdjęcia ślubne w Portovenere oraz teledysk ślubny.

Ślub na zamku w Portovenere

Ceremonia ślubna na zamku nad brzegiem morza – ręka w górę, kto z Was uważa to za mega romantyczną miejscówkę, do tego w epicko pięknym Portovenere? Jak dla nas to absolutny hit i choć samo wejście na szczyt zamku to nie takie małe “hop-siup”, a z braku kondycji lekka zadyszka była 😉 – to widoki są zdecydowanie tego warte, wprost zapierają dech w piersiach! Młoda para miała kameralny ślub z widokiem na morze – towarzyszyliśmy im my, Agnieszka z 5 Events , włoska urzędniczka oraz oczywiście najbliższa rodzina Grety i Kamila – ich przesłodka córeczka i rodzice Kamila.

Sesja ślubna w Portovenere

Ceremonia ślubna minęła szybko, przyjemnie i oczywiście z cudownymi widokami, po czym kolejnym krokiem na nowej drodze życia małżonków stała się sesja ślubna na zamku z widokiem na morze, a samą sesję zakończyliśmy w uliczkach w Portovenere. Zobaczcie poniżej efekty naszej wspólnej pracy, może z kimś z Was również spotkamy się w tym cudowym miejscu? Zapraszamy!