Fotograf Leszno – sesja narzeczeńska | Restauracja Antonińska

Sesja narzeczeńska w naszym wykonaniu, to była nagroda w konkursie walentynkowym, jaki przeprowadziliśmy w lutym 2019 r. na naszym fanpage na portalu Facebook. Zasady były proste – uczestnicy konkursu mieli za zadanie opisać krótko z kim i dlaczego chcieliby mieć wykonaną sesję. Najbardziej urzekł nas wpis Darii:

“Kiedy byłam singielką przestałam wierzyć w prawdziwą miłość… potem pojawił się On… ten, który otworzył skorupę swoja dobrocią. Jest najlepszym mężczyzną jakiego poznałam w moim życiu i to właśnie On zostanie za 1.5 roku moim Mężem.”

Te słowa z jednej strony proste, a z drugiej płynące prosto z serca sprawiły, że to właśnie Darię i jej Narzeczonego Łukasza zaprosiliśmy do udziału w sesji fotograficznej narzeczeńskiej.

Nasi Zwycięzcy mogli zadecydować sami kiedy i gdzie chcieliby, żeby odbyły się zdjęcia. Rozmawialiśmy o kilku opcjach – od sesji zimowej czy wczesnowiosennej, takiej jeszcze w klimacie “płaszczowo-szalikowym”, po sesję majową, gdy potencjalnie na dworze roślinność miała być w pełnym rozkwicie, a temperatura miała oscylować w okolicy co najmniej 25 stopni Celcjusza. Stanęło na opcji majowej… a jaki był maj w tym roku, to już wszyscy chyba dobrze pamiętamy… czyli ziiiiimno i deszczowo. Ale daliśmy radę!

W opcjach na miejsce sesji plenerowej przewijał się Zamek w Rydzynie, rynek we Wrocławiu i Pałac w Drzeczkowie, a koniec końców umówiliśmy się na sesję w Restauracji Antonińska w Lesznie. Pomysł bardzo nam się spodobał, bo choć w Lesznie bywamy dość regularnie (to rodzinne miasto Marka), to jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji być w tym lokalu.

Dzień zapowiadał się z cyklu “na dwoje babka wróżyła” – czyli ani ciepło, ani zimno, trochę słońca, trochę deszczu… Trochę obawialiśmy się pogody i tego, że może nam pokrzyżować plany, ale Darii i Łukasza na szczęście w ogóle to nie zniechęciło – stąd też wybór padł na tą niezwykle klimatyczną restaurację w Lesznie. Umówiliśmy się, że w przypadku deszczu wykonamy sesję we wnętrzu lokalu, a jeśli pogoda dopisze, to wyjdziemy na górny taras. To tam, na samej górze rozpościera się przepiękny widok na Leszno. To właśnie w tym mieście nasi Narzeczeni się poznali.

Deszcz był od samego początku stałym elementem przewijającym się we wspólnym życiu Darii i Łukasza, tak że jak tylko zaczął padać deszcz, to obowiązkowo zrobiliśmy kilka ujęć pod parasolem. Z naszymi Narzeczonymi pracowało nam się wyśmienicie, były bardzo pozytywne wibracje i pomimo tego, że widzieliśmy się pierwszy raz w życiu, to bardzo swobodnie czuliśmy się w ich towarzystwie, jak ze starymi znajomymi! Chemia pomiędzy Darią i Łukaszem jest mega fajna, widać, że są dla siebie wprost stworzeni…

Po sesji Daria i Łukasz zaprosili nas na wspólny posiłek – oczywiście w Restauracji Antonińska. Lokal ten serwuje naprawdę przepyszne jedzenie, a klimatyczne choć zarazem nowoczesne wnętrze restauracji jest idealne nie tylko na randkę we dwoje czy na biznesową kolację, ale również jest to świetne miejsce na zorganizowanie wesela. Do dodatkowych zalet lokalu możemy z pewnością zaliczyć naprawdę obszerny pełen zieleni taras na dachu restauracji, a także hotel, który jest bezpośrednio połączony z restauracją. Dla osób szukających odrobiny luksusu i relaksu jest również strefa spa (sauny i masaże). Poza tym, w sezonie wiosenno-letnim na tarasie organizowane są koncerty akustyczne, tematyczne wieczory filmowe oraz degustacje win.

Dowiedzieliśmy się również, że na tarasie letnim w Restauracji Antonińska można zorganizować ślub cywilny. Mega fajna opcja – ceremonia ślubna w plenerze na dachu, a sala weselna dwa piętra niżej! Mamy nadzieję, że i my kiedyś zawodowo (jako fotograf Leszno) tam właśnie trafimy na ceremonię ślubną!

Czas spędzony z Darią i Łukaszem minął niesamowicie szybko i sympatycznie, a poniżej możecie podziwiać efekty naszej wspólnej pracy. Piękna z nich para, zobaczcie sami!

Macie ochotę spotkać się z nami na sesji lub na reportażu? Fotograf Leszno zaprasza do kontaktu!

 

Macie ochotę spotkać się z nami na sesji lub na reportażu? Fotograf Leszno zaprasza do kontaktu!