Fotograf ślubny Kępno – być może tak właśnie znaleźli nas online Roma i Krzysiek. Odezwali się do nas na półtora roku przed swoim weselem, abyśmy stworzyli dla nich reportaż ślubny

…jednak poznać nam się było dane dopiero w ich dzień ślubu, z racji tego, że na stałe przebywają za granicą. Nie przeszkodziło to jednak temu, żebyśmy już od pierwszych chwil czuli się bardzo swobodnie w sowim towarzystwie, jak dobrzy znajomi.

Zarówno przygotowania, ślub jak i wesele odbyły się w rodzinnym mieście Młodej Pary, którym to miastem jest Kępno. Musimy przyznać, że to naprawdę dobre rozwiązanie (o ile jest oczywiście taka możliwość), gdy wszystkie trzy elementy dnia zaślubin odbywają się w niewielkiej odległości od siebie. Minimalizowany jest czas dojazdu, w związku z czym pozostaje więcej czasu na zabawę, Młoda Para mniej się stresuje tym, czy np.zdąży ze wszystkim na czas, a dla gości to też jest spore ułatwienie. No i co tu dużo ukrywać, fotograf ślubny też cieszy się z takiego rozwiązania.

W przygotowywaniu się Młodej Panny pomagała jej mama oraz siostra bliźniaczka, która pełniła tego dnia rolę druhny (świadkowej). Suknia ślubna Romy była przepiękna, koronkowo-tiulowa, a dodatkowego szyku dodawała subtelna biżuteria ślubna. Natomiast Pan Młody ubierał się w towarzystwie swojego brata, który był również jego świadkiem. Tzw, “first look“, podczas którego Krzysiek wręczył swojej wybrance bukiet ślubny, odbył się w rodzinnym mieszkaniu Romy.

Na ceremonię ślubną Roma i Krzysiek wybrali okazały kościół w Kępnie pw.św. Marcina. Do kościoła Panna Młoda weszła w towarzystwie swojego taty, Pan Młody wyglądał naprawdę na bardzo wzruszonego, witając swoją piękną wybrankę przed ołtarzem. W trakcie całej mszy ślubnej Młoda Para promieniała szczęściem, a wyjście z kościoła uświetnił wybuch konfetti, złożonego z mnóstwa białych i czerwonych płatków.

Wesele odbyło się w wysokiej klasy restauracji Kamiński a Zdrowie – jest to obiekt, w którym restauracja połączona jest z częścią hotelową z nowoczesnymi pokojami, a sam lokal serwuje bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie. Na szczególną uwagę zasługuje też obsługa weselna – bardzo sympatyczna i profesjonalna.

Po pysznym obiedzie weselnym przyszedł czas na zabawę. Roma i Krzysiek po mistrzowsku wykonali swój pierwszy taniec, do którego mieli starannie przygotowany układ. W Kępnie mieliśmy okazję po raz kolejny współpracować z jednym z najlepszych zespołów weselnychGrandi Band . Dają naprawdę mega czadu, po prostu 1000% energii i zaangażowania! W swoim repertuarze ten zespół weselny ma stare przeboje,ale też najnowsze polskie i zagraniczne hity oraz szeroką gamę instrumentów – włączając to genialną grę Daniela na saksofonie. Główny wokalista Maciej (uczestnik muzycznych programów TV m.in. „Śpiewajmy razem – All together now”) powala swoim śpiewem na kolana! Wiemy od Romy i Krzyśka, że goście jeszcze wiele tygodni po ich weselu wspominali jak świetnie bawili się właśnie przy muzyce zespołu Grandi Band.

Coraz częściej spotykamy się na weselach z tym, że tort weselny podawany jest w niedługim czasie po obiedzie, w odstępie ok.1-2 godzin – tak też było na weselu w Kępnie. To bardzo dobre rozwiązanie. Zauważyliśmy, że goście chętniej jedzą tort właśnie w porze “kawowej” niż w godzinach późno wieczornych, czy nawet nocnych, jak to jeszcze do niedana bywało. Elegancki (i smaczny!) tort Romy i Krzyśka miał trzy piętra, udekorowany był żywymi kwiatami, a całości dopełniły efektowne race.

Pogoda tego sierpniowego dnia była wyśmienita, tak że w przerwie pomiędzy tańcami była okazja do wspólnych zdjęć z najbliższymi, a jak tylko nadszedł zmrok udaliśmy się z Młodą Parą i kilkunastoma gośćmi na zewnątrz, żeby zrobić zdjęcie z zimnymi ogniami. Taka króciutka wieczorna sesja z zimnymi ogniami (którą czasem podpowie fotograf ślubny, bo wiadomo Młoda Para ma bardzo dużo na głowie tego dnia) może być nie tylko jedną z atrakcji weselnych dla gości, ale również jest to piękna pamiątka weselna dla Młodej Pary.

Sesja ślubna w plenerze odbyła się jakieś kilkanaście dni po weselu, również w Kępnie w pięknym otoczeniu Ośrodka Sportu i Rekreacji . Krzysiek jest wielkim fanem piłki nożnej, dlatego część sesji ślubnej przeznaczyliśmy właśnie na zdjęcia na stadionie, z piłką nożną ze specjalnej edycji Mistrzostw Świata 2018. Druga część zdjęć – romantyczna sesja plenerowa – została wykonana podczas spaceru wokół jeziora. Pogoda była piękna, mieliśmy sporo czasu, a w obiektywie udało nam się złapać kilka flar z zachodzącego słońca.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji z reportażu ślubnego oraz z sesji plenerowej. Jeśli uznacie, że Wasz wymarzony fotograf ślubny to my, to zapraszamy do kontaktu.