Zdjęcia ślubne Poznań

Sara i Daniel jak chyba wszyscy Narzeczeni w trakcie planowania wesela, przeszukiwali google wpisując hasło “zdjęcia ślubne Poznań”. I znalźli nas dosłownie na 3 miesiące przed ślubem – szczęśliwie ich termin mieliśmy wolny, więc po wymianie maili i rozmowie telefonicznej zdecydowali się podpisać umowę. Tak się złożyło, że na żywo zobaczyliśmy się dopiero w dniu ich ślubu. Przygotowania zarówno Sary jak i Daniela odbyły się w rodzinnym domu Panny Młodej w Bielewie.

Pomimo tego, że w domu podczas przygotowań było dość sporo rodziny, to nie było czuć w powietrzu nerwowej atmosfery. Sara jako ślubną kreację wybrała piękną suknię od Violi Piekut oraz szpilki z Hego’s Milano . Daniel założył garnitur oraz buty ślubne marki Vistula .

Do kościoła nie było daleko, zaledwie jakieś 100 metrów, może też ten fakt sprawił, że Państwo Młodzi nie musieli się denerwować, czy na pewno na czas wyjdą z domu, żeby zdążyć. Za to inna rzecz trochę wszystkich martwiła – pogoda, która tego dnia była bardzo ryzykowna, duszno, burza z ulewą wisiały w powietrzu. Do kościoła wprowadził Sarę jej tata. Kościół był pięknie udekorowany kwiatami i białymi dekoracjami przez Kwiaciarnię Lampasiak z Krzywinia. Państwo Młodzi na znak swojej miłości nałożyli obrączki firmy YES.

Sala na wesele Wielkopolska

Po ceremonii pojechaliśmy na wesele w kierunku Poznania, a dokładnie do pobliskiego malowniczego Puszczykowa. To tam znajduje się nowoczesny designerski czterogwiazdkowy obiekt, łączący w sobie butikowy hotel HOT_elarnia , luksusowe spa SPA_larnia oraz aromatyczną restaurację TASTE_it, w której właśnie odbyło się wesele Sary i Daniela. Dojazd do sali na wesele był szybki – Puszczykowo leży zaledwie kilkanaście kilometrów od Poznania, więc jeśli sala na wesele pod Poznaniem to coś, czego szukacie – to HOTelarnia, SPAlarnia i TasteIT musi znaleźć się na Waszej liście!

Kompleks ten jest idealnie położony, z dala od miejskiego zgiełku, wśród zieleni (tuż obok jest Wielkopolski Park Narodowy) – jesteśmy pewni, że zarówno Młoda Para jak i goście czuli się tam wyjątkowo! Wystrój sali weselnej był zrobiony w bardzo dobrym guście, dla gości – oprócz serwowanych potraw – dostępny był również bufet. Weselnicy siedzieli przy okrągłych stołach, co jest coraz częściej spotykanym rozwiązaniem na weselach, a swoje miejsce mogli znaleźć dzięki mapce i winietkom. Wejście Sary i Daniela do restauracji uświetnił wystrzał konfetti, natomiast toast oraz składanie życzeń odbyło się z tyłu, na wejściu do pięknego ogrodu.

Obsługę muzyczną zapewniał DJ i niezwykle utalentowana wokalistka z DJ Fokus Group . Na sam pierwszy taniec, dla swojej wygody, Sara postanowiła zmienić sukienkę na krótszą wersję, lecz zaraz potem z powrotem założyła suknię ślubną. Po pierwszym bloku tanecznym nadeszła chwila wytchnienia dla Młodej Pary – udaliśmy się do ogrodu na kilka zdjęć z rodzicami oraz kilka ujęć portretowych. Podczas wesela goście pięknie się bawili na parkiecie, ale również chętnie spędzali czas na zewnątrz, gdyż wieczór był ciepły, a chmury burzowe przeszły bokiem.

Sara i Daniel nie zapomnieli również o swoich najmłodszych gościach – dla dzieci była zapewniona animatorka weselna, która wymyślała różne zabawy w ogrodzie (m.in. puszczanie ogromnych baniek mydlanych), zachwyt dzieci bezcenny! A rodzice dzięki temu mogli spokojnie poszaleć na parkiecie. Podczas zabawy weselnej koleżanki Sary przygotowały dla niej foto-niespodziankę, co było dla Młodej Panny bardzo wzruszającą niespodzianką.

Czteropiętrowy tort weselny swoim stylem nawiązywał do stylu restauracji – z jednej strony minimalistyczny, bez kwiatów czy figurek, z drugiej strony bardzo elegancki, utrzymany w kremowo-złotej tonacji, piękny (i smaczny!)… A po słodkim poczęstunku zabawa dalej trwała w najlepsze do późnych godzin!

Zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z wesela w zielonym sercu Wielkopolski.

Zdjęcia ślubne Poznań to to, czego aktualnie szukacie? Podobają Wam się nasze prace i chcielibyście, żebyśmy stworzyli dla Was piękne foto-wspomnienia? Skontaktujcie się z nami i spytajcie o wolny termin na wesele oraz cennik fotografii ślubnej.